UE
Innowacyjne Nauczanie
Zapraszamy nauczycieli z województwa wielkopolskiego do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach współfinanso- wanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX, działanie 9.4  „Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty”.
Aktualności
Zapytanie ofertowe ws. przeprowadzenia szkolenia na terenie powiatu poznańskiego oraz słupeckiego

Zapraszamy zainteresowanych do składania ofert na przeprowadzenie szkolenia Innowacyjne nauczanie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w dniach 27-29 czerwca br. na terenie powiatu poznańskiego oraz powiatu słupeckiego.

Aby pobrać plik z zapytaniem ofertowym na powiat poznański, prosimy kliknąć tutaj.

Aby pobrać plik z zapytaniem ofertowym na powiat słupecki, prosimy kliknąć tutaj.
DATA PUBLIKACJI: 2011-06-16 + Pozostałe aktualności
» Pozostałe
box
Biuro projektu